Piękne i zadbane paznokcie

lakier do paznokci

Każda kobieta chciałaby mieć zawsze piękne i zadbane paznokcie. Niestety, nie zawsze jest czas na to, aby udać się do kosmetyczki, a cykliczne wizyty także mogą okazać się sporym wydatkiem. Doskonałym rozwiązaniem jest natomiast manicure hybrydowy, który z powodzeniem można wykonać w domu z wykorzystaniem wysokiej jakości lakierów hybrydowych.

Dlaczego warto zdecydować się na hybrydę?

Po pierwsze ze względu na jej trwałość. Zwykłe lakiery bardzo szybko tracą połysk, odpryskują i nagle okazuje się, że musimy na okrągło malować i zmywać lakier, aby całość dobrze się prezentowała. To może być nie tylko denerwujące, ale i źle wpływać na płytkę paznokcia. Jeśli natomiast chodzi o lakiery hybrydowe to odpowiednio wykonany manicure z wykorzystaniem produktów wysokiej jakości pozwala na cieszyć się doskonale wyglądającymi paznokciami przez około 2 tygodnie.
Drugą kwestią jest fakt, że lakiery tworzą grubą i twardą powłokę, dzięki czemu sprawdzą się na paznokciach, które mają tendencję do łamania się.

Bogata gama kolorów i niesamowity połysk

Ogromną zaletą lakierów hybrydowych jest także to, że są łatwo dostępne, a do tego możemy kupić tak naprawdę każdy interesujący nas kolor.
Cechą charakterystyczną tych produktów jest także to, że gwarantują wspaniały połysk płytki paznokcia właściwie przez cały czas. Lakiery hybrydowe się nie kruszą ani nie odpryskują, a w najgorszym przypadku nałożona na paznokcie warstwa może odpaść w jednym kawałku pozostawiając płytkę paznokcia nienaruszoną.

Lakiery hybrydowe utwardzane w lampie UV

Aby móc samodzielnie wykonywać w domu manicure hybrydowy zazwyczaj konieczna jest specjalna lampa UV, w której utwardza się kolejne warstwy lakieru bazowego, kolorowego oraz lakieru typu top coat. Zakup lampy jest jednak jednorazowym wydatkiem, który bardzo szybko się zwraca biorąc pod uwagę ceny zabiegów w gabinetach kosmetycznych.
Dodatkowo warto także od razu zakupić cleaner, którym doskonale oczyści się i odtłuści płytkę paznokcia oraz nałożony lakier, a także olejek do paznokci, który zadziała nawilżająco. Jeśli chodzi o zdejmowanie lakieru to najlepszym sposobem jest zastosowanie zwykłego acetonu kosmetycznego, w którym trzeba na chwilę zanurzyć paznokcie. Zarówno wykonanie manicure jak i pozbycie się lakieru w przypadku dużego odrostu paznokci nie powinno stanowić większego problemu nawet dla osoby bez doświadczenia.

Lakiery hybrydowe kupisz na chiodo.pl