Masaż nie tylko klasyczny

Kiedy mowa o masażu, większość osób kojarzy ten zabieg dość standardowo. Oczywiście wiadomo, że dostępne są też różne rodzaje masaży leczniczych, na przykład masaż bańską chińską, ale poza tym dostępne są też różne warianty masażu relaksującego.

Znakomite propozycje

By przekonać się, jak bogata jest oferta masaży, warto odwiedzić dobry salon spa z rozbudowaną ofertą. W innych miejscach zwykle natrafi się na dość ograniczoną pulę takich zabiegów, w zakres której wejdą tylko najbardziej znane masaże Ursynów, dzielnica Warszawy, ma na swym terenie spa specjalizujące się w wykonywaniu takich zabiegów w bardzo różnych wariantach. Są to zarówno dość już znane propozycje, jak i bardzo wyszukane, o jakich duża część osób na pewno jeszcze nie słyszała.

Co zatem można znaleźć? Znakomitą propozycję dla osób chcących nie tylko relaksu, ale też odżywienia skóry stanowią masaże wonnymi olejkami,z ziołami i olejami, które pięknie pachną i jednocześnie dbają o ciało, czy też masaż miodem i czekoladą. Są to nie tylko jadalne składniki, powszechnie znane – wzbogaca się je o odpowiednie substancje odżywcze, które fantastycznie nawilżają i odżywiają skórę. Z takiego masażu można więc mieć wiele korzyści jednocześnie: fantastycznie się zrelaksować, rozpieścić ciało i umysł, rozkoszować się cudownym zapachem, a przy tym jeszcze fantastycznie zadbać o skórę. Po masażu z użyciem takiego “preparatu” jest ona nawilżona i odżywiona niż po wysmarowaniu nawet najlepszym balsamem.

Inne ciekawe propozycje masaży, jakie można znaleźć w warszawskim salonie spa, to między innymi masaż pianą na gorącym łożu, który relaksuje podwójnie, masaż dyskami i kulami solnymi, gorącymi kamieniami czy – wersja dla odważnych – masaż lodem. Takie zabiegi przy tym nie tylko relaksują, ale też mają dobroczynny wpływ na zdrowie.

Dlaczego warto się im poddać?

Takie zabiegi przede wszystkim są wspaniałym sposobem na relaks i maksymalne odprężenie – mało co działa tak dobrze na skołatane nerwy jak tego rodzaju, profesjonalnie wykonane masaże Ursynów gwarantuje też fantastyczną atmosferę, która ma dodatkowy, acz ważny wpływ na samopoczucie.

Masaż, bez względu na rodzaj, jest też znakomitym sposobem na zachowanie zdrowia i urody. Poprawia krążenie krwi i natlenienie organizmu, rozluźnia napięte mięśnie i daje wiele innych różnorakich korzyści, o czym warto przekonać się na własnej skórze.

Poza tym warto zauważyć, że zabiegi takie wcale nie są tak kosztowne, jak może się wydawać, zwłaszcza że nie jest to tylko czysty luksus i rozpieszczenie zmysłów. Na przykład masaż kamieniami pozwala uwolnić się od bólów pleców, zaś masaż modem czy czekoladą realnie odżywia skórę.