Lipoliza – sposób na idealną sylwetkę

Zdrowa i zbilansowana dieta oraz aktywny tryb życia nie zawsze wystarczają, by mieć idealną sylwetkę. Liposukcja jest zabiegiem, który usunie niedoskonałości ciała bezboleśnie i bez żadnych skutków ubocznych. Dlaczego lipoliza jest najlepszym rozwiązaniem?

Dlaczego lipoliza jest najlepszym rozwiązaniem?

Lipoliza jest zabiegiem bezinwazyjnym, bezpiecznym i niepozostawiającym skutków ubocznych. Polega na rozbiciu komórek tłuszczowych przy pomocy temperatury. W niektórych przypadkach jest wykorzystywana bardzo wysoka temperatura, w innych niska.

Urządzenia do lipolizy  https://shar-pol.pl/zabieg/liposukcja/ są zróżnicowane. Można podać się zabiegowi lipolizy, który zasysa fałdy skóry, a następnie wykorzystuje prąd, by podgrzać tkankę tłuszczową. Martwe komórki tłuszczowe zostają wydalone z ciała pacjenta w naturalnym procesie fizjologicznym.

Kriolipoliza jest zabiegiem, który wykorzystuje niską temperaturę. Urządzenie do kriolipolizy miejscowo wychładza tkankę tłuszczową maksymalnie do -8ºC. Dzięki temu można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w różnych rejonach ciała.

Na jakie partie ciała wykorzystać lipolizę?

Lipoliza jest zabiegiem, który można wykorzystać niemal do każdej części ciała. Urządzenia do lipolizy https://shar-pol.pl/zabieg/liposukcja/ nie tylko modelują sylwetkę, ale również zadbają, by skóra była po zabiegu jędrna i sprężysta. Ważne jest, by pacjent nie musiał borykać się z problemem nieestetycznie zwisającej skóry.

Urządzenia do lipolizy mają wymienne końcówki, dzięki temu można poddać zabiegowi tak małą powierzchnię ciała jak twarz, gdzie najczęściej korekcie poddawany jest drugi podbródek lub większe partie ciała jak brzuch z boczkami, uda czy pośladki. Coraz częściej lipolizie podaje się redukcję „byczego karku”, który jest bardzo nieestetyczną przypadłością.

Lipoliza jest zabiegiem, który nie niesie za sobą skutków ubocznych. Na ciele nie występują siniaki, a w trakcie zabiegu nie jest potrzebne znieczulenie, gdyż pacjent nie odczuwa bólu. Od razu po zabiegu można powrócić do swoich normalnych aktywności.