Kultowe podkłady marki Revlon

Jedna z najsłynniejszych na świecie marek kosmetycznych – Revlon Cosmetics została stworzona w roku 1932. Założyło ją dwóch braci Revson oraz chemik Charles Lachman. Marka zasłynęła dzięki wprowadzeniu pierwszego w pełni kryjącego lakieru do paznokci. Z kosmetyków marki korzystały i korzystają największe gwiazdy z całego świata.

Asortyment marki Revlon

W asortymencie marki oprócz wspomnianych lakierów do paznokci znajdują się także wszelkiego rodzaju kosmetyki kolorowe oraz produkty do twarzy. Są one bardzo chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów i stosowane w najlepszych salonach urody.

Marka Revlon w swoich produktach stawia przede wszystkim na jak najwyższą jakość, wyjątkową trwałość, a także to by były one zgodne z panującymi trendami oraz modną w danym czasie kolorystyką.

Kosmetyki produkowane są z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych technologii oraz przy współpracy z cenionymi profesjonalistami.

Słynne podkłady Revlon ColorStay

Marka słynie z wielu produktów, jednak najpopularniejszym z nich są podkłady Revlon ColorStay, które występują w dwóch wersjach. Jedna z nich przeznaczona jest dla osób z cerą normalną i suchą, a druga – mieszaną i tłustą. Podkłady te powstały z myślą o osobach, które oczekują od tego typu kosmetyku mocnego krycia. Produkty te nie zatykają porów i idealnie stapiają się z cerą, nie pozostawiając brzydkich smug podczas rozprowadzania.

Podkłady Revlon ColorStay zawierają witaminę A i E, które dodatkowo pielęgnują cerę. Ponadto chronią one skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki zawartym w nich filtrom. Podkład posiada lekką, płynną konsystencję, dzięki czemu bezproblemowo się go nakłada i nie tworzy nieestetycznego “efektu maski”.

Doskonała jakość podkładów Revlon

Podkłady marki Revlon doskonale wygładzają skórę i zapewniają naturalne wykończenie. Rewelacyjnie radzą sobie z kryciem wszelkich niedoskonałości, takich jak zaczerwienienia, wypryski czy rozszerzone naczynka, dzięki czemu pięknie wyrównują koloryt skóry. Podkłady zbierają mnóstwo pozytywnych opinii i wciąż zyskują kolejnych fanów z całego świata.

Wieloletnie doświadczenie firmy w tworzeniu kosmetyków oraz dbanie o potrzeby klientów sprawiają, że są to produkty wysokiej jakości, cieszące się ogromną popularnością na całym świecie. Marka posiada obecnie globalne zasięgi i jest jedną z najbardziej uznawanych marek kosmetycznych.

Podkłady revlon znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl