Pomysł na wieczór kawalerski

Ekstremalne przezywanie wieczoru kawalerskiego jest coraz bardziej popularne. Przyszli świadkowie wychodzą z siebie by zorganizować coś, co zostanie zapamiętane na zawsze. Duże możliwości daje wykorzystanie do tego sportów ekstremalnych. Co jednak, jeśli Pan Młody nie jest zbyt aktywny czy wysportowany? Odpowiedzią mogą być skoki tandemowe.

Skok ze spadochronem w tandemie

Skoki tandemowe zakładają, że uczestnik jest podpięty uprzężą do instruktora. Dzięki temu nie jest konieczny długi kurs, wnikliwa ocena stanu zdrowia czy zapoznawanie ze szczegółowymi zasadami bezpieczeństwa. Dzięki temu skoki tandemowe sprawdzą się doskonale jako ekstremalny prezent niespodzianka. Jeszcze na ziemi przekazywane są wszystkie istotne informacje dotyczące przebiegu skoku. Po podpięciu uprzęży to instruktor przejmuje zupełnie dowodzenie. Od niego zależy bezpieczeństwo oraz moment otworzenia się spadochronu. Profesjonalny skoczek potrafi również uspokoić klienta, tak że będzie się on w pełni cieszył wykonywanym skokiem. Niejeden Pan Młody będzie zadowolony z takiego rozpoczęcia wieczoru kawalerskiego.

Niezapomniana pamiątka w formie filmu i zdjęć

Ze skoku, w zależności od wybranej oferty pozostanie pamiątka. Może być to film nagrywany kamerą przemysłową lub też fotografie. Z pewnością gdy po jakimś czasie wróci się do wydarzenia uczestnik zaśmieje się z miny jaką miał w powietrzu lub z tego co krzyczał. Jeśli skok był częścią wieczoru kawalerskiego, w czasie przyjęcia weselnego można odtworzyć nagranie. Wiele osób będzie zachwyconych odwagą Pana Młodego i będzie bić mu gorące brawa w momencie gdy szczęśliwie wyląduje. Z pewnością uatrakcyjni to wesele.

Niesamowity początek wieczoru kawalerskiego i co dalej?

Skoki tandemowe są ekstremalnym początkiem gdy chodzi o wieczór kawalerski. Czy jednak tak rozpoczęte wydarzenie nie powinno być kontynuowane w sposób tak samo ekstremalny? Zamiast nudnego popijania drinków w barze, można przecież udać się na obóz przetrwania. Nikt nie powiedział, że tam nie będzie można spędzić miło czasu. Wiele firm oferuje pakiety wyjazdowe. Zorganizowane są namioty, miejsce na ognisko, a nawet możliwość samodzielnego przygotowania posiłków na ogniu. Taki wieczór będzie niezapomniany.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy.