Czy dieta może być przyjemna? – Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej

Spożywanie dużej ilości warzyw i owoców ma bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm. Niestety często nie mamy czasu i pomysłów na posiłki skomponowane z takich produktów, a to prowadzi do monotonii i w konsekwencji zjadamy cokolwiek, aby zaspokoić głód. A to najkrótsza droga do nadwagi, otyłości i innych chorób cywilizacyjnych. Jak tego uniknąć?

Zafunduj sobie przyjemne wczasy i przy okazji schudnij!

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej opierają się przede wszystkim na diecie propagowanej przez tę znaną doktor. Polega ona na oczyszczaniu organizmu z toksyn i złogów, których nabawiamy się w wyniku złego odżywania, używek, stresu i braku ruchu. Opiera się one przede wszystkim na zjadaniu dużej ilości świeżych warzyw i owoców. Posiłki są smaczne, różnorodne, syte i oczywiście zdrowe.

Na diecie dr Dąbrowskiej w sposób całkowicie naturalny oczyszcza się organizm, przybywa nam sił witalnych, a także pozbywamy się zbędnych kilogramów. Dzięki temu, że warzywa i owoce zawierają duże ilości błonnika i wody, nie czujemy głodu, a zawarte w nich mikro i makroelementy mają niezwykle dobroczynny wpływ na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Co zawierają wczasy z dietą dr Dąbrowskiej?

Cały turnus, który trwa zazwyczaj dwa tygodnie, obejmuje zakwaterowanie w domu wczasowym o wysokim standardzie zlokalizowanym w okolicy atrakcyjnej pod względem przyrodniczym i turystycznym. Każdy uczestnik otrzymuje codziennie zdrowe i zbilansowane posiłki, których głównymi składnikami są warzywa i owoce.

Oprócz tego w zakres wczasów z dietą dr Dąbrowskiej wchodzą inne atrakcje. Są to między innymi propozycje ciekawych aktywności fizycznych nie tylko na świeżym powietrzu, interesujące zajęcia z zakresu zdrowego odżywania się i przygotowywania takich posiłków oraz wiele innych inspirujących propozycji spędzania wolnego czasu.

Dla kogo przeznaczony jest wypoczynek z dietą dr Dąbrowskiej?

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej z powodzeniem może odbyć każdy w celach profilaktycznych, a także osoby obarczone różnego rodzaju dolegliwościami i chorobami przede wszystkim cywilizacyjnymi.

Zapraszamy przede wszystkim osoby z otyłością i nadwagą, cukrzycą, nadciśnieniem, wysokim cholesterolem, z problemami wątrobowymi, jelitowymi, a także z alergią, zapaleniem i zwyrodnieniem stawów czy łuszczycą.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Instytutu Zdrowia Sofra