Profesjonalny sprzęt sprzatający

Szybkie i skuteczne sprzątanie różnych powierzchni w miejscach cieszących się dużą popularnością, takich jak sklepy wielobranżowe, targi, hale przemysłowe czy parkingi to nie lada wyzwanie. Dlatego też różnorodne firmy, hurtownie, sklepy wielkogabarytowe, chętnie inwestują w profesjonalny i fachowy sprzęt sprzątający. Rynek oferuje szeroki wybór modeli wózków, mopów oraz środków sprzątających. Które z nich będą najtrafniejsze i najbardziej sprawdzą się w naszej firmie?

Po pierwsze – solidny materiał

Profesjonalne wózki sprzątające, mopy przemysłowe oraz dodatkowe elementy wykonane są wysokogatunkowych produktów z tworzywa sztucznego. Plastik z którego są wykonane jest bezwonny i wodoodporny. Dzięki zastosowaniu takich materiałów, służą do sprzątania różnych powierzchni w różnorodnych miejscach: od miejsc spożywczych, chemicznych, motoryzacyjnych po branże odzieżowe czy elektroniczne. Dodatkowo, wózki sprzątające wyposażone są w uchwyty, co ułatwia ich przenoszenie osobom, które z nich korzystają. Atutem też może być wózek sprzątający wyposażony w różnego rodzaju dodatkowe elementy takie jak np. wyciskarka do mopów, kosz na odpady, wózek do mycia okien czy uchwyt na worek.

Po drugie – różnorodność

Wózki sprzątające dostępne na rynku charakteryzują się szeroką gamą rozmiarów, w których występują. Od małych pojemników, po wielkie gabarytowo sprzęty. To co je charakteryzuje to lekkość, posiadanie kół oraz solidność. Najczęściej można spotkać się z rozmiarami: 20 litrów, 25 litrów czy 30 litrów. Znane są wózki w żywych kolorach, takie jak żółty, niebieski czy szary.

Po trzecie – atrakcyjna cena

Cena takich profesjonalnych sprzętów waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wózek sprzątający do firmy kupimy już za ok. 300 zł. Niewątpliwie ich zakup dużo bardziej opłaca się w ilościach hurtowych. Wszystko zależy od tego czy wózek np. ma być jedno czy dwukomorowy, jaki ma mieć mop oraz jakie ma posiadać dodatkowe funkcje. Mopy przemysłowe z kolei można kupić już za kilka złotych (i łatwo je wymienić, ze względu na wymienne końcówki).

Profesjonalne sprzęty sprzątające cieszą się co raz większą popularnością w każdej dziedzinie. Ich łatwość użycia sprawia, że są niezwykle pomocne w pracy z różnymi powierzchniami.