Najprzyjemniejsza podróż

Podróżowanie kojarzy się z niewygodą i sytuacją zagrożenia. Autobusy, często nie posiadają niezbędnych przeglądów, kierowcy są niesympatyczni, a ceny wygórowane. Na szczęście są prywatni przewoźnicy, z których usług można skorzystać wybierając się za naszą zachodnią granicę. I to z dowozem pod same drzwi.

Uśmiech

Co powiesz na to, że możesz jechać z kierowcą, który lubi swoją pracę? Wiesz, co to oznacza? Że jest zadowolony i miły dla swoich pasażerów. Wydaje się, że to niewiele, ale pozwala na zamianę podróży – w przyjemność.

Na stronie http://www.efectbus.pl, można poczytać o ich doświadczonych kierowcach. Tym bardziej, że pewność własnych umiejętności, przekłada się na lepsze wykonywanie zadań zawodowych.

Jeśli, wyruszasz w podróż z kimś, kto lubi to, co robi i potrafi czerpać z tego radość – to na pewno odczujesz różnicę, w stosunku do autobusów i pociągów. Sam przekonasz się, ile może zmienić ludzka życzliwość.

Luksusowe warunki

Busy, zamawiane na http://www.efectbus.pl, to nowoczesne Mercedesy. Mają szerokie siedzenia lotnicze, DVD, WiFi, klimatyzację i luksusowe oświetlenie ledowe. Są stworzone do długich podróży, a nawet wygodnego spania w nich – bez obaw o bóle kręgosłupa.

A jak wyglądają pociągi? Ciasne siedzenia i walka o wolne miejsca. Bagaż wisi na lichej półce nad głową, w każdej chwili może spaść na głowę. O ile, dasz radę podnieść ciężką walizkę ponad głowę. To niepraktyczne i niebezpieczne. Tym bardziej, że walizkę należy później jeszcze ściągnąć i znieść po schodach z pociągu.

W busie prywatnego przewoźnika, bagaże trafiają do bagażnika od razu pod twoim domem. Bez dźwigania, bez taszczenia, bez zastanawiania, się czy nie wziąłeś ze sobą za dużo. Jeżeli, masz więcej toreb niż jedną – wystarczy zadzwonić do kierowcy i uprzedzić go, o tym fakcie.

Odczuwalna różnica

W busach, można zapomnieć o tym, że jest się w podróży. Komfortowe fotele i szeroki wybór filmów, umilą każdą trasę. Będziesz zaskoczony, że tak szybko minął czas i już jesteś na miejscu.

Taki transport przenosi podróżowanie na zupełnie inny poziom. Do tego, jest dużo tańsze niż bilet na samolot. Wygodniejsze – bo nie trzeba nosić własnych bagaży, a jedynie włożyć je do bagażnika. Nie ma długich odpraw celnych i nikt nie traktuje cię jak przestępcy.

Różnica pomiędzy busami a pociągami jest druzgocząca. Oczywiście, na korzyść busów. Są bardziej komfortowe, luksusowe i łatwiej zarezerwować przejazd. Mało tego – bilety można kupić w bardziej atrakcyjnej cenie i skorzystać z licznych rabatów.