przemysł i budownictwo

Właściwości akumulatorów NIMH

Akumulatorki NIMH są nowszą wersją baterii niklowo-kadmowych. W tym artykule obiektywnie ocenimy tego rodzaju akumulatory, a także wymienimy ich najważniejsze zalety.

Zalety i zastosowanie transparentnej folii stretch

Wśród popularnych materiałów wykorzystywanych podczas transportu towarów można wskazać folię stretch. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat jej korzystnych właściwości oraz zapoznać się z szerokimi możliwościami zastosowania tego tworzywa.

Zbiorniki dwupłaszczowe na paliwo

W Polsce istnieje renomowana firma, która zajmuje się produkcją zbiorników paliwowych dwupłaszczowych. Przedsiębiorstwo jest cenione na rodzimym rynku. Warto wiedzieć, że tego typu zbiorniki dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Są niesamowicie trwałe oraz bezpieczne. Dlatego warto zapoznać się z ofertą tej firmy, która jest ceniona na rodzimym rynku.

Jak wybrać odpowiednie pojemniki magazynowe?

Pojemniki warsztatowe plastikowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia firm. Trudno wyobrazić sobie działanie np. firm logistycznych bez pojemników do przechowywania różnych produktów i przedmiotów. Jak wybrać odpowiednie i czym kierować się podczas zakupu?

Co to jest plastikowa paleta?

W XXI wieku palety plastikowe zaczęto stosować na większą skalę. Od kilku lat skutecznie zastępują palety wykonane z drewna. Cechują się tym, iż są niesamowicie wytrzymałe, solidne, a ponadto bardzo łatwo można je czyścić. Nie są to wszystkie zalety palet plastikowych, ponieważ producenci tworzyw sztucznych stale dbają o to, żeby palety zrobione z plastiku mogły …

Co to jest plastikowa paleta? Read More »

Akumulatorki do przenoszenia

Urządzenia elektryczne spełniają niebywale istotne rolę we współczesnym świecie. Mało kto wyobraża sobie dzisiejsze narzędzia bez specjalnych akumulatorów umożliwiających pracę bez konieczności ciągłego podłączenia bezpośrednio do zasilania sieciowego. Zakup odpowiedniego akumulatora nie jest jednak tak prosty, jak może się wydawać.

Czego nie wiemy o folii bąbelkowej?

Z folią bąbelkową kontakt miał każdy. Myśląc o wysłaniu paczki z delikatnymi przedmiotami każdy ma ochotę sięgnąć po folię bąbelkową, która idealnie zabezpiecza przesyłki. W jaki sposób można jeszcze wykorzystać folię z pęcherzykami?

Z jakiego plastiku produkuje się skrzynie magazynowe?

Oryginalne pojemniki magazynowe z tworzywa sztucznego wykorzystywane są do przechowywania, magazynowania i transportowania różnorodnych towarów. Plastikowe skrzynie magazynowe są bardzo lekkie, wytrzymałe, funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu, dlatego też tak wiele firm decyduje się na ich zakup.