Za co kochamy słodkie krówki?

Krówki to popularne cukierki, które są z nami od niepamiętnych czasów. Producenci krówek prześcigają się w promowaniu swoich wyrobów, a my spieramy się od zawsze, jaka powinna być ta idealna krówka. Za co tak naprawdę kochamy słodkie krówki?

Krówka chrupiąca, twarda czy miękka?

Producent krówek twierdzi, że krówka powinna być chrupiąca na zewnątrz, a w środku wypełniona płynnym karmelem. Dzieje się tak, ponieważ krówki powstają w wyniku krystalizacji cukru od zewnątrz do wewnątrz. Zanim jednak słodki cukierek trafi do odbiorcy, jest on w trakcie transportu, lub leży na półce. W efekcie krówka może stać się twarda lub zupełnie miękka. Niektórzy z nas pokochali tę „ułomność’ popularnej słodyczy i niejednokrotnie dochodzi to sporu, jak powinna smakować prawdziwa krówka.

Krówki reklamowe: czy klienci są z nich zadowoleni?

Krówki reklamowe to popularna forma promocji. Znajdziemy ją w sklepach, bankach, czy w biurach. Producenci krówek konkurują w ofercie, a my możemy wybierać i dostosować do naszych potrzeb wybór opakowania krówki. Krówki reklamowe to efektywna forma reklamy. Częstują się nimi nie tylko najmłodsi, a uczucie przyjemności po zjedzeniu cukierka korzystnie wpływają na wizerunek naszej firmy. Mogą także ocieplić wizerunek, po jakimś trudnym wydarzeniu. W ten sposób działają niektóre hotele, czy restauracje, gdy otwierają lokal po remoncie, żeby „odczarować” urok poprzedniego właściciela. Niewątpliwie klienci kochają smak krówki.

Czy dzieci mogą jeść krówki?

Dzieci kochają słodycze!. o nie ulega wątpliwości. Jednak my, jako rodzice, zastanawiamy się, czy taka słodkość korzystnie wpływa na ich organizm i stan uzębienia. Nie mamy większego wpływu na to co jedzą nasze dzieci w szkole, szczególnie gdy otrzymują od nas kieszonkowe. W domu natomiast miarkujemy im ilość słodkości.Cukier jako taki nie jest dla dzieci zbytnio korzystny, ale bez przesady! Cukier też jest potrzebny podczas rozwoju organizmu dziecka, a zamiast słodzić maluchowi herbatę czy kakao, możemy pozwolić naszym pociechom na cukier w postaci cukierków-krówek.

Krówki to popularna w naszym kraju forma słodyczy. Kochają ją dzieci, dorośli, klienci i producenci krówek. Krówki reklamowe też na dobre zadomowiły się w naszym kraju. Nie ma się co dziwić: tyle dobrego możemy przecież unieść!