Reklamowy pendrive z grawerem – dlaczego warto?

Prowadzenie kampanii marketingowych nie jest prostym zadaniem. Aby przyciągnąć do siebie nowych klientów warto jak najszybciej postawić na profesjonalne gadżety reklamowe. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi pendrive z grawerem. Wbrew pozorom jest to doskonały wybór nie tylko dla firm działających w branży IT.

Dlaczego warto?

Oryginalny pendrive z grawerem ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest to praktyczny i bardzo użyteczny gadżet, który nawet przez kilkanaście lat może spełniać swoje zadania reklamowe. Olbrzymia popularność pamięci USB wynika także w bardzo atrakcyjnej ceny.

Producenci oferują pendrive reklamowe wykonane z wielu różnych materiałów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Największym zainteresowaniem cieszą się modele, które mają obudowy wykonane z metalu, plastiku oraz szkła. Nowością na rynku są drewniane pendrive. Jest to najlepszy wybór dla firm, które zwracają szczególną uwagę na ekologię i ochronę środowiska naturalnego.

Wysokiej jakości grawer laserowy

Przy metalowych obudowach doskonale sprawdzi się grawer laserowy. Jest to bardzo trwała metoda znakowania zwłaszcza jak zwróci się uwagę na tradycyjny nadruk cyfrowy albo sitodruk. Grawer laserowy można wykonać także na plastiku i drewnie.

W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają szklane obudowy. Nowoczesne lasery umożliwiają grawerowanie loga w 2D i 3D. Krystaliczny pendrive z grawerem ceniony jest za oryginalny design i wysoką wytrzymałość.

Na co zwrócić uwagę?

Aby wybrać porządny pendrive z grawerem warto zwrócić uwagę na jakość pamięci USB. Wiele firm poszukuje ekonomicznych gadżetów, które w dużych ilościach rozdawane są na targach i eventach. Lepszym wyborem są jednak droższe pendrive od renomowanych producentów, które wyróżniają się znacznie lepszymi parametrami technicznymi.

Warto zwrócić uwagę także na dostępną przestrzeń do grawerowania i nanoszenia nadruku. Dobrym pomysłem jest także dokupienie reklamowej smyczy do pamięci przenośnej. Bardzo ważną rolę odgrywa również pojemność. W dzisiejszych czasach standardem są pendrive o pojemności 32-64 GB. Warto zatrudnić także doświadczonego grafika, który przygotuje ciekawy projekt, dzięki któremu wyróżnimy się spośród setek konkurencyjnych firm.

Długopisy z grawerem znajdziesz w ofercie Grawernia.pl.