Oryginalne prezenty dla faceta

Wiele pań ma często dość poważny problem z wyborem optymalnego prezentu dla faceta – czy to dosłownie dla swojego partnera, chłopaka, czy też dla innej bliskiej im osoby rodzaju męskiego, jak dziadek czy tata albo brat. Zazwyczaj decydujemy się na dość sztampowe prezenty… A może by tak pomyśleć o prezencie, którego on nigdy nie zapomni i wyjść gdzieś, spróbować czegoś nowego?

1) Strzelanki? To zawsze!

No właśnie – każdy facet lubi strzelać. A nawet jeśli nie wie czy lubi, to na pewno chętnie tego spróbuje. Dlatego też zawsze dobrym pomysłem wydają się być wszelkiego rodzaju wyjścia na strzelnicę – dzisiaj w każdym większym mieście upolujemy taki prezent dla faceta. Będzie on mógł tam spróbować różnego rodzaju broni i poczuć się jak prawdziwy GROM – owiec.

Taki wybuchowy prezent dla faceta to może być także gra w paintball – na pewno wszyscy będą się doskonale bawili. Warto pomyśleć także o czymś pozornie łatwiejszym jak strzelanie z łuku.

2) Lekcja oryginalnego sportu

Nawiązując do strzelania z łuku – dużo pan narzeka, że trudno im się pozbyć faceta z domu choćby i na jeden wieczór. Dlatego warto też zainteresować go jakimś sportem.

Szczególnie polecane może być tu wykupienie lekcji sztuki walki, tenisa czy też golfa albo jazdy konnej. Warto również rozważyć lekcję tańca – w końcu będzie to coś zupełnie innego!

3) Prawdziwy survival

Weekend czy choćby dzień spędzony na męskiej wyprawie? To dopiero będzie prawdziwy prezent dla faceta! Kto by nie chciał choć na chwilę zagłębić się w las, odpocząć od codziennego zgiełku, stresu…

No właśnie – survival wręcz doskonale się tu sprawdzi. A firm organizujących takie prezenty dla facetów naprawdę jest całkiem sporo, zatem na pewno nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniej!

4) Poprawa wizerunku

I na koniec warto wspomnieć jeszcze o wszelkich prezentach dla faceta związanych z poprawą jego wizerunku. Mowa tu o wizycie u świetnego fryzjera, projektanta, stylisty a nawet kosmetyczki. W końcu czemu nie?

To jest taki sekret Poliszynela – teoretycznie faceci gderają i narzekają na modę i zakupy. Jednak jak spotkają się z profesjonalistami zajmującymi się męskim wizerunkiem, to na pewno wyjdą zachwyceni z takiego spotkania!

Prezent dla faceta znajdziesz w ofercie bengraversky.com