dom i ogród

Eleganckie lampy z mosiądzu

Mosiądz to bardzo popularny element domowej aranżacji wnętrz. Owszem, ma on swoje wady i zalety, ale jest niebywale piękny, elegancki i funkcjonalny. Co warto o nim wiedzieć? Dlaczego lampy mosiężne są tak bardzo cenione wśród miłośników dobrze zaaranżowanych wnętrz?

Płytki techniczne do garażu – jak je wybrać i o czym pamiętać?

Garaż to miejsce o przeznaczeniu technicznym, w którym przechowywany jest nie tylko samochód, ale też dużo sprzętów sportowych, narzędzi, a czasami znajduje się w nim również mini-warsztat domowy. Dlatego istotne znaczenie ma wybór odpowiednich płytek do garażu, które będą w stanie ochronić pomieszczenie przed zmianą warunków atmosferycznych, a jednocześnie zapewnią komfort w czasie korzystania z …

Płytki techniczne do garażu – jak je wybrać i o czym pamiętać? Read More »

Wybór krzeseł do jadalni – 4 najważniejsze kwestie

Za wisienkę na torcie aranżacji jadalni można uznać wybór pasujących do całości, a przy tym wygodnych, krzeseł. Odpowiednio dobrane krzesła do jadalni powinny być dopełnieniem całości stylizacji, jednocześnie muszą zapewniać siedzącemu komfort. Gdzie szukać i czym się kierować podczas wyboru krzeseł do jadalni? Oto 4 najważniejsze kwestie!

Wykładziny podłogowe – czy istnieje idealny produkt?

Znalezienie odpowiedniej wykładziny podłogowej nie zawsze jest łatwe. Istnieje wiele opcji – PCV, laminat, parkiet, winyl, płytki. Najważniejsze, aby podłoga pasowała do domu i jego mieszkańców. Jakie opcje wykładzin podłogowych są dostępne na rynku i jak znaleźć idealny produkt?

Dobre kabiny prysznicowe

Sklep z kabinami prysznicowymi to miejsce, do którego musi trafić każdy, kto urządza łazienkę. Nie da się ukryć, że kabina prysznicowa to bardzo popularny wybór z wielu różnych względów. Warto wiedzieć, gdzie można kupić różne kabiny prysznicowe, które naprawdę doskonale sprawdzą się w domu, mieszkaniu czy apartamencie. Poniżej kilka wskazówek dla osób, które są zainteresowane …

Dobre kabiny prysznicowe Read More »

Co trzeba wiedzieć o płynach infuzyjnych?

Współcześnie w medycynie używa się całej masy zróżnicowanych produktów farmaceutycznych, zwłaszcza w szpitalach gdzie oprócz klasycznych tabletek pacjentom podaje się specyfiki w wielu innych formach. Jedną z nich są płyny infuzyjne, znane również jako płyny do wlewów kroplówkowych. Co warto o nich wiedzieć?

Gotowe domy – budowa

Domy gotowe są świetną alternatywą dla domów budowanych w sposób tradycyjny. Budynki prefabrykowane budowane są w ciągu kilku tygodni, a pomimo to są bardzo dobrej jakości. Gotowe domy budowane są w zakładach i halach produkcyjnych, a składane na miejscu budowy.

Diagnostyka niesprawnej instalacji gazowej

Niesprawność instalacji dostarczającej gaz do naszego domu bądź mieszkania potrafi wywrócić życie do góry nogami. Nie możemy wtedy swobodnie korzystać ze sprzętu RTV i AGD, naładować telefonu, czasami nie działa ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody, a nawet oświetlenie. Na szczęście część niesprawności można zdiagnozować i usunąć samemu.

Reklamowy pendrive z grawerem – dlaczego warto?

Prowadzenie kampanii marketingowych nie jest prostym zadaniem. Aby przyciągnąć do siebie nowych klientów warto jak najszybciej postawić na profesjonalne gadżety reklamowe. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi pendrive z grawerem. Wbrew pozorom jest to doskonały wybór nie tylko dla firm działających w branży IT.