Wykreuj własny kalendarz w kilku prostych krokach

Jeśli chcesz wyrazić siebie i spersonalizować swój pokój lub biuro – kalendarze na zamówienie to doskonały wybór dla Ciebie i Twoich bliskich!

Kalendarz dopasowany do Ciebie

Dostępne w sprzedaży kalendarze mogą być ładne i praktyczne. Nic jednak nie zastąpi kalendarza, który będzie przygotowany na indywidualne zamówienie. Dzisiaj na taki własny kalendarz decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego warto go wybrać?

Przede wszystkim kalendarz na zamówienie może zawierać wyselekcjonowane przez Ciebie zdjęcia, na przykład z wakacji, z rodzinnych imprez, zdjęcia psa czy kota. Dzięki temu ważne fotografie mogą stać się wspaniałą ozdobą oraz mogą być powodem do uśmiechu każdego dnia.

Także kalendarze na zamówienie mogą zawierać wiele innych personalizowanych elementów, na przykład oznaczenia urodzin bliskich osób i innych ważnych dat, dodatkowe teksy, grafiki. Kreatory kalendarzy na zamówienie są bardzo proste w obsłudze, dlatego każdy może przyszykować własny projekt bez trudu.

Przygotuj własny kalendarz – krok po kroku

Fotokalendarze tego rodzaju przygotować za pośrednictwem specjalnych kreatorów – edytorów na stronach internetowych firm, które zajmują się ich drukowaniem.

Aby zaprojektować kalendarz na zamówienie, należy przede wszystkim wybrać jego odpowiedni format. Do wyboru są kalendarze w formatach A3 i A4 pionowe i poziome, ale także kalendarze biurkowe czy książkowe. Możemy także wybrać dowolny miesiąc początkowy, od którego ma rozpoczynać się nasz własny kalendarz.

W kolejnym kroku przystępujemy do projektowania. Producent kalendarzy udostępnia zwykle różne szablony kalendarza, który następnie uzupełniamy zdjęciami, dodatkowymi grafikami, napisami według własnego uznania. Gdy kalendarz jest gotowy, zlecamy jego wydruk.

Kalendarz na zamówienie – dla Ciebie i na prezent!

Takie kalendarze na zamówienie są doskonałym wyborem dla każdego, kto lubi unikatowe, oryginalne kalendarze. Dzięki temu, że można dodatkowo oznaczyć w nim ważne daty, będzie o nich zawsze przypominał. Także świetnie sprawdzi się jako pomysł na prezent, na przykład dla rodziców albo dla dziadków.

Koszty przygotowania własnego kalendarza wcale nie są takie wysokie. Rozpoczynają się one już od około 20 złotych za kalendarze wiszące.

Zatem wtedy, gdy szukasz kalendarza dla siebie lub chcesz zrobić udany upominek bliskiej osobie, fotokalendarze na zamówienie mogą być doskonałym wyborem!