Po co są potrzebne notesy?

Notesy to rzeczy, które są reklamą dla wielu firm. Często otrzymujemy je, jako upominek lub wyraz uznania. Posiadasz notesy i nie wiesz co z nimi zrobić? Nie szkodzi. Z nami dowiesz się, jak możesz je wykorzystać.

Notesy mogą służyć, jako pamiętnik

Może wydawać się to dziecinne, jednak za kilka lub kilkanaście lat docenisz ten pomysł. Ludzka pamięć jest ulotna i z czasem zapominamy o różnych wydarzeniach.

Wiele sławnych osób pisało pamiętniki. Kto wie, może i Ty doczekasz się wydania? Pamiętnik będzie też wspaniałą spuścizną dla dzieci i wnuków.

Notesy świetnie sprawdzą się, jako dziennik podróży

Najpierw możesz w notesie zaplanować podróż. Opiszesz miejsca, do których chcesz dotrzeć. Zamieścisz w nim plany wakacyjne.

Następnie, możesz zabierać go ze sobą w podróż! Wklejaj zdjęcia, pamiątki, mapę itp. Za kilka lat dokładnie obejrzysz ten dziennik podróży i wspomnisz wspaniałe czasy.

Notes, jako własna książka kucharska

Żyjemy w świecie bardzo skomputeryzowanym. Nie mniej jednak, zauważalny jest powrót do tradycyjnych form. W ostatnim czasie na nowo modne stały się książki kucharskie własnego autorstwa.

W notesach zamieszczamy przepisy potraw, przekąsek, deserów, napojów, które mamy sprawdzone. Tzw. „przepiśnik” to cenne źródło dobrych przepisów. Może być także dekoracją w naszej kuchni.

Prowadzenie zdrowego stylu życia

W notesie możesz rozpisać dietę oraz plan treningów na najbliższy czas. Badania udowodniły, że to co mamy zaplanowane pisemnie – jest bardziej możliwe do spełnienia.

Notes – służy do wszystkiego

Małe, poręczne notesy można zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki temu wszystko w nich zapiszesz. Notatnik możesz zabrać do pracy, na zakupy, spotkanie z fachowcem, wywiadówkę do szkoły, na spotkanie z lekarzem itp. Ponadto możesz zapisywać cenne informacje, jak lista zakupów czy godziny odjazdów autobusu.