Kompleksowy system Enova

Posiadając firmę, należy zaopatrzyć się w funkcjonalny, sprawdzony system, który zapewni odpowiednie zarządzanie między innymi wszelkimi obszarami związanymi z kadrami, płacami, bazą danych i magazynem firmowym. Na rynku istnieje kilka wartych zainteresowania systemów, które poprowadzą firmę przez zawiłości podatkowe. Na początek należy zaopatrzyć się w demonstracje symfonia demo, enova demo – to tylko niektóre z nich, ale najbardziej znane.

Symfonia Kadry i Płace demo

Demonstracja tego oprogramowania ukaże większość użytecznych opcji, które pozwolą na kompleksowe zaopatrzenie firmy w potrzebne opcje, albo tylko wesprą obszary kadrowo płacowe lub te związane z handlem. Wersja ERP symfonia demo pokaże całościowe działanie programu we wszystkich istotnych firmowych aspektach.

Symfonia kadry i płace demo konkuruje bezpośrednio z enovą, która również oferuje podobny zakres użytecznych usług. Warto więc sprawdzić oba programy.

Enowa demo

Program ten ma wgrane ogromne pokłady wiedzy, które poprowadzą użytkownika przez proces podejmowania decyzji. System pomoże zoptymalizować wykorzystanie zasobów firmy, a obszar jego działania płynie korzystnie na integrację wszystkich działów firmowych.

Kadry i płace – program spełnia wszelkie wymagania polskiego ustawodawstwa i świetnie wspomoże w wyliczaniu wynagrodzeń, naliczaniu zasiłków chorobowych, urlopów i innych elementów związanych z pracownikami.

Księgowość – pełna kontrola przedsiębiorstwa jest bardzo istotna, dlatego funkcje oferowane w programie enova demo już w demonstracyjnej wersji ukażą użyteczność i prostotę obsługi.

Handel – wsparcie w procesie sprzedaży poprzez ofertowanie i wystawianie dowodów sprzedaży to tylko niektóre z funkcji usprawniających te istotne kwestie.

CRM – oprogramowanie enova świetnie wspiera relacje z klientami i wprowadzanie ich do wewnętrznych baz kontaktów.

Workflow – wewnętrzny system organizacji umożliwiający zintegrowanie planu działania wszystkich pracowników w firmie biorących udział w jej procesach.

BI – Business Intelligence stworzony dla użytkownika końcowego pozwala mu na otrzymanie pełnej analizy firmy bez konieczności wikłania się we wszystkie nie interesujące go procesy. Czyta, końcowa analiza firmy pozwala na otrzymanie rzetelnych, końcowych informacji o wszystkich przeprowadzanych przez nią procesów.