Edrawings. Coraz więcej mogą programy grupy CAD

Programy do projektowania to ważna gałąź pracy programistów. Chcąc ułatwić zadanie projektantom, udoskonala się dotychczas stosowane narzędzia, dodając do nich kolejne funkcjonalności ale pozostawiając jądro aplikacji i kierunek rozwoju bez zmian. W tym stylu utrzymana jest polityka zarządzających marką, do której należą programy z grupy CAD.

Przeglądarka plików

Program daje możliwość szybkiego przeglądania plików stworzonych dzięki rodzinie programów CAD.

Edrawings łączy zespoły

Edrawings pozwala zracjonalizować wszystkie prace nawet w dość dużym zespole ludzi. Mają oni możliwość, korzystając z edrawings viewer wymieniania się doświadczeniami i pracy nad projektem mimo znacznego oddalenia od siebie.

Nawet jeśli inni projektanci zaangażowani w proces twórczy używają innych środowisk programistycznych edrawings jest kompatybilny z większością z nich i nie stanowi problemu skuteczne komunikowanie się nawet dwóch różnych przestrzeni wirtualnych.

Funkcjonalny i wyspecjalizowany

Wysoka kompresja plików pozwala przesyłać je po prostu jako dokumenty dołączane do poczty elektronicznej.

Przeglądarka edrawings sprzyja dostępowi do inteligentnych funkcjonalności systemowych pozwalających w mgnieniu oka zbadać i zinterpretować każdy model przesłany za pomocą dołączonych plików.

Elastyczność i wszechstronność

Nawet nie posiadając oprogramowania typu CAD dzięki edrawings viewer można przeglądać udostępnione pliki. Dzieje się tak za sprawą wyposażenia bazy danych programu w kompatybilną bibliotekę obiektów. Wszystkie one są osadzone w plikach źródłowych zasobów edrawings i bezpośredni dostęp do nich zapewnia system operacyjny.

Pełna dostępność

Przeglądarka plików edrawings viewer jest oddana do użytku na zasadzie wolnego dostęp do oprogramowania. Chcąc jednak poszerzyć zakres oferowanych potencjalnie funkcji, można zainwestować w płatną wersję oprogramowania.

Z duchem czasu

Na fali zmian związanych z mobilnością oprogramowanie dostępne jest na urządzenia przenośne. Nie dziwi ten fakt, szczególnie gdy spojrzymy na popularność, jaką cieszą się urządzenia mobilne. Widoczne jest to w statystykach przeglądarek obsługujących ruch wyszukiwania i rejestrujących stale umacniający się trend wyszukiwań ze smartfonów i notebooków. Ma to wyraz we wprowadzonym niedawno przez potentata w sferze wyszukiwania nowego sposobu oceniania wartości stron internetowych, który promuje responsywność w założeniach kodu źródłowego stron www.