Marka znana jako mało która

everlast

Jest pewna marka, która łączy ze sobą świat producentów odzieży z branżą wytwórców sprzętów do uprawiania sportów walki. Tą marką jest Everlast, który jest rozpoznawalny w ponad siedemdziesięciu krajach – a to już jest całkiem spory sukces międzynarodowy jak na tak wyspecjalizowaną dziedzinę.

Ciekawostką jest, że produkty firmy, zwłaszcza bluzy i t-shirty, szczególnie mocno się spopularyzowały wśród młodzieży subkulturowej oraz wśród użytkowników wszelkiej maści siłowni. Co do tej ostatniej, bez wątpienia Everlast jest tam popularny zarówno jeśli chodzi o bluzy, jak i zwykłe dresy.

Ale to jednak nie wszystko, co wychodzi spod tej marki. Otóż Everlast i Lonsdale produkują również takie akcesoria, jak worki treningowe, czy buty bokserskie, które wiele osób wykorzystuje na treningach sportowych. Do tego zresztą dochodzą też everlastowe ochraniacze, czy rękawice do boksu, tworząc łącznie kompletny sprzęt do ćwiczenia tej dyscypliny.

TO, czym Everlast odróżnia się od większości swojej konkurencji, to przywiązanie jest klientów do samej marki. Bardzo chętnie noszą oni bowiem ubrania z wyeksponowanym logo, chętnie do niego nawiązują, generalnie bez każdy kto idąc ulicą spróbuje wypatrzyć kogoś noszącego odzież Everlastu, na pewno zrobi to bez większego problemu. Po prostu ci ludzie są widoczni – i to sami z siebie, bez żadnej zewnętrznej zachęty.
Ubrania męskie w dużych rozmiarach marek takich jak Everlast znajdziesz na stronie viking-jeans.com.pl