Luksusowe posiadłości

willa

Wyobraź sobie pełen możliwy luksus, największy z dostępnych komfortów. Wszystko skupione w jednym wielkim mieszkaniu, w którym każdy element świadczyłby o wysokiej klasie i bogatym wykonaniu. Jakby musiało wygladać takie mieszkanie? Zapewne opływałoby we wszelkie możliwe luksusy, miałoby elementy pozłacane i bogate rzeźbienie i wiele innych elementów.

W środku można by zapewne znaleźć obszerne pokoje, łazienki wykonane z marmurowych kafli i wielki salon. Można by tam długo odpoczywać i nikt by nie pdrzeszkadzał. Do sprzątania wynajęta byłaby specjalna firma zewnętrzna specjalizująca się w porządkowaniu bogatych domów i mieszkań. Wyżywieniem mieszkańców zajmowałaby się specjalna firma cateringowa.

Wszystko to pięknie wygląda, ale ma też złe storny. Zapewne dziwną minę można mieć, gdy się spojrzy na zestawienie wszystkich rachunków, które zapewne przyjdą pod koniec miesiąca na adres właściciela takiej rezydencji. Choć zapewne nie należą oni do ludzi ubogich, wiec choć nas by kwota zszokowała, oni mogą myśleć o tym inaczej. I nawet dalej rozbudowywać swoje posiadłości o kolejne niespotykane elementy. Np. prywatne lotnisko w ogrodzie albo bogato zdobione żyrandole.